Всього відповідей: 31

Головна » 2011 » Квітень » 9 » 1/2 кубка України
1/2 кубка України
19:24

Ось і відбувся довгоочікуваний матч-відповідь 1/2 фіналу кубка України. Калуський Нафтохімік приймав Дніпропетровський Олімпік. Нагадаємо, що у Дніпропетровську Нафтохімік поступився господарям 3-2.
Гра розпочалась з того, що кожна із команд хотіла прибрати ініціативу до своїх ніг. Тривала боротьба, жодна з команд не хотіла пропустити першою. Але на 13 хвилині наш капітан Христина Ботюк завдала потужного удару, з яким не змогла справитись воротар. Через дві хвилини вийшовши на заміну Марія Михайлюк зуміла подвоїти рахунок в матчі. Гості не стали відсиджуватись на своїй частині, і пішли вперед, і зразу ж на 16 хвилині Валя Тараканова змусила Ольгу Витвицьку витягувати м'яч із сітки воріт. Але гравці Нафтохіміка знову кинулись в бій, і на 17 хвилині Ботюк оформила дубль. Ще через 4 хвилини Ольга Витвицька сильно кинула м'яч до воріт суперниць, де він знайшов ногу воротаря і рекошетом залетів у ворота. До перерви жодній із гравців не вдалось відзначитись, хоча моментів вистачало вдосталь.
По перерві Олімпік старався прибрати ініціативу до себе, але вже на 33 хвилині Ангеліна Молошик відкрила лік своїм голам. А на 47 хвилині зробила дубль. Гра тривала в досить напруженому характері. Гравці Олімпіка кинулись відіграватись, але змогли забити тільки на останній хвилині матчу, це зробила Оксана Гриценко. Матч закінчився з рахунком 6-2 на користь калушанок.

Ще хотів би відзначити вдалу гру Ольги Витвицької, яка впродовж гри рятувала команду здавалось би уже безвихідному становищі. А кращим гравцем Олімпіка сміливо можу назвати Оксану Гриценко, яка не давала калушанкам розслабитись ні на секунду.

Склади команд:
Нафтохімік -
1. Витвицька, 3. Подлецька, 4. Улянюк, 5. Мандзюк, 7. Пилипів, 8. Павлюк, 10. Михайлюк, 11. Молошик, 13. Ботюк (кап.), 17. Прокопчук.
Олімпік - 5. Іващук, 8. Тараканова, 9. Литвин, 12. Гарнага, 21. Соболева (кап.), 48. Рудик, 99. Гриценко.

Голи:
Ботюк 13', 17', Молошик 33', 47', Михайлюк 15', Гарнага 21'(Авт.) - Тараканова 16', Гриценко 60'.

Попередження:
Ботюк 39'.

Ще один матч відбувався у Полтаві, де місцева команда приймала команду з Коцюбинського. Господарі поступились 14-3. Гравці Білличанки без зайвих зусиль змогли пройти до фіналу Кубка України!
У фіналі зустрінеться Нафтохімік із Білличанкою.