Всього відповідей: 31

Головна » 2007 » Жовтень » 29 » Натохімік - Житлобуд 1:1
Натохімік - Житлобуд 1:1
10:25
Практично увесь матч проходив у середині поля у рівній боротьбі. Хоча час від часу спалахували гострі моменти як біля одних, так і біля інших воріт.

На 22-ій хвилині наші дівчата порушили правила у центрі поля і харків'янки надзвичайно вдало цим скористались. Після дуже швидкого розіграшу м'яч був адресований на правий край, звідки послідував навіс у карний майданчик, де висока Галина Михайленко переправила шкіряну кулю у ворота. Цей гол пожвавив гру нашої команди, і вже через дві хвилини Радослава Славчєва зрівняла рахунок потужнім ударом з 14-ти метрів. На жаль після цього голу ентузіазм було вичерпано, і матч далі проходив у середині поля.

На початку другого тайму дівчата спробували перехопити ініціативу. За зрив атаки нашої команди була вилучена харківська футболістка. Але ця чисельна перевага не принесла жодних дивідентів "Нафтохіміку". На 84-ій хвилині за друге попередження покинула поле ще одна наша суперниця, але і цим наші дівчата скористатись не змогли.

"Нафтохімік" виступав у складі:
Катерина Самсон, Тетяна Рижова, Наталія Ліщина, Христина Пасічник
(Таццяна Шрамок, 78'), Катерина Боченко (Тетяна Аполлоніна 72'), Крістіна Долговіч (Юлія Гнидюк 60'), Єлісавєта Тодорова, Аксана Знайдзьонава, Христина Ботюк , Ольга Маслянко, Радослава Славчєва.

У іншому півфінальному матчі чернігівська "Легенда" перемогла вдома херсонську "Южанку-Майстер-С" з рахунком 2:1.

Переглядів: 1467 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0 |