Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Лютий » 21 » Кваліфікація до Євро 2009: Португалія - Україна
Кваліфікація до Євро 2009: Португалія - Україна
08:56

Матч проходив за чудової сонячної погоди при температурі повітря вище 20 градусів. Українки з перших хвилин приступили до штурму воріт збірної Португалії та закрили суперниць на їх половині поля. Але в діях наших дівчат було мало конструктиву, і португальський захист справлявся з атаками. На десятій хвилині небезпечний штрафний заробляє Віра Дятел, яку збили неподалік карного майданчика. З потужнім ударом Наталі Зінченко справляється воротар португальської команди. Буквально хвилину по тому вихід до воріт не змогла реалізувати Дарина Апанащенко. Після цього гра дещо заспокоїлась та перемістилась в центр поля. Але "синьо-жовті" знову перевели гру на половину поля суперниць, та до небезпечних моментів біля їх воріт доходило рідко. Водночас португалки провели декілька контратак. На 36-ій хвилині Тетяна Чорна потужно пробиває з 30 метрів, і воротар переводить м'яч на кутовий. Після подачі кутового та декількох рикошетів Алла Лишафай не змогла головою влучно замкнути цей навіс. На останній хвилині тайму після штрафного удару метрів з 40 у виконанні Наталі Зінченко пробивала головою Олена Ходирєва, але влучила прямо у воротаря. Нажаль, незважаючи на те, що українки увесь тайм мали беззаперечну перевагу, на перерву команди пішли за нульового рахунку.

Другий тайм команди розпочали без замін. На 51-ій хвилині Людмила Пекур після навісу з кутового пробиває головою і лише поперечина рятує господарок поля від голу. Після цього Наталя Зінченко невдало виконала штрафний з лінії карного майданчика. На 67-ій хвилині замість Світлани Фришко на поле виходить Наталя Сухорукова. За хвилину Ірина Василюк міняє Віру Дятел. На 71-ій хвилині Наталя Зінченко з місця правого інсайду з 25 метрів вирішує пробити з під оборонця, мяч торкається у польоті другого оборонця і пролітає повз дезорієнтованого голкіпера у дальній нижній кут воріт – гол!!! Отримавши перевагу у рахунку українки вже більш розкуто проявляють себе в атаці і намагаються кожну з них завершувати ударами по воротах, португальська команда великими силами обороняється. Ближче до закінчення матчу гра змістилась до центру поля, і обидві команди намагались розвивати свої атаки з глибини. На 89-ій хвилині поле залишає Валентина Котик, замість якої виходить Юлія Ващенко. На останніх хвилинах матчу португалки пішли у ва-банк, оголивши свої оборонні редути. На 91-ій хвилині після передачі Наталі Зінченко Людмила Пекур в межах воротарського майданчика пробивала головою, але воротар після удару забрала м'яч у руки.

Здобувши перемогу з рахунком 1:0, збірна України продовжує очолювати турнірну таблицю п'ятої кваліфікаційної групи відбору до Євро-2009, не втративши жодного очка у чотирьох матчах. Наступний відбірний матч наші дівчата зіграють 28 травня у Шотландії.