Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Квітень » 26 » Еліт-раунд кваліфікації Євро-2008 (WU-19): Україна - Італія
Еліт-раунд кваліфікації Євро-2008 (WU-19): Україна - Італія
18:47

Матч проходив за літньої (при температурі повітря біля 30 градусів) сонячної погоди у невеличкому португальському містечку Фау. До відсутньої Сніжани Воловенко у цьому матчі на жаль приєдналась і Ольга Бойченко, яка пропускала матч через перебір жовтих карток. Нагадаємо, що Оля позавчора була капітаном команди та забила єдиний гол у ворота норвежок. Матч розпочався зі взаємної розвідки на невисоких швидкостях. Але вже на 12-ій хвилині Крістіна Бонометті залишилась одна на своєму фланзі та з розвороту розстріляла наші ворота – 1:0 на користь італійок. Після цього голу гра знову перемістилась до центру поля, обидві команди допускали багато браку у передачах до ближче до воріт суперниць. На 20-ій хвилині після навісної передачі з краю карного майданчика Сабріна Марчезе у боротьбі з оборонцем та воротарем відправила м'яч у ворота українок, котрий зачепивши Дарину Лєбєдєву таки влетів у сітку – 2:0. Зразу ж непогано в контратаці зіграла Тетяна Романенко, але воротар суперниць вчасно вийшла з воріт і ліквідувала небезпеку. На 30-ій хвилині наші оборонниці припустились чергової грубої помилки і Крістіна Бонометті наказує "синьо-жовтих" після виходу віч-на-віч з Нілою Рогачовою – 3:0. Після цього голу італійки не скинули обертів і продовжували розхитувати нашу оборону. У такому ключі і завершився перший тайм.

Другий тайм команди розпочали без замін. Суперниці доволі активно розпочали другу половину гри і на полі запанував майже відкритий футбол. Атаки йшли на ворота обох команд, але до ударів справа не доходила – захист діяв чітко. На 54-ій хвилині за грубий підкат попередження отримала Таїсія Нестеренко. На 59-ій хвилині замість Юлії Стець на поле вийшла Аліна Свергун, на 66-ій замість Валерії Альошичевої вийшла Юлія Василець, а на 69-ій Карину Сорокіну замінила Галина Гудімова. Після цього українки намагались  підійти ближче до карного майданчика Сапи Пенцо, але насичений центр півзахисту та оборона апенінок не давали жодного шансу на небезпечний момент біля своїх воріт. Італійки заспокоїлись та віддали ініціативу українкам, але у нашої збірної так нічого і не вдалося попереду. А під завісу матчу на 88-ій хвилині Памела Джуеллі у падінні перекидає м'яч через Нілу Рогачову, яка вийшла з воріт – 4:0 остаточний підсумок матчу. Знову розгромна поразка нашої збірної і повне безсилля в атаці. Останній матч у відбірному раунді українки проведуть 29 квітня проти збірної господарок – Португалії, котра сьогодні поступилась збірній Норвегії з рахунком 1:5.