Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Квітень » 29 » Еліт-раунд кваліфікації Євро-2008 (WU-19): Португалія - Україна
Еліт-раунд кваліфікації Євро-2008 (WU-19): Португалія - Україна
18:43

Матч проходив у невеличкому португальському містечку Фау за легенького дощу. У цій грі до команди приєдналась капітан Ольга Бойченко, яка пропускала попередній матч через перебір жовтих карток. Зі самого початку матчу українки заволоділи ініціативою, і це принесло плоди на 17-ій хвилині. Португалки отримали право на штрафний удар, але виконали його геть невдало. М'яч перехопила Ольга Бойченко і, побачивши ривок Тетяни Романенко, чудовою передачею вивела її віч-на-віч з голкіпером. Тетяна обіграла Телму Хав’єр та відправила м'яч вже у порожні ворота – 1:0 на користь нашої збірної. На цьому дівчата не заспокоїлись, і на 25-ій хвилині Карину Сорокіну збивають на куті карного майданчика. Потерпіла сама виконала штрафний і чітким ударом повз стінку у дальній нижній кут воріт подвоює рахунок. На 31-ій хвилині за удар по ногах отримала попередження Єлизавета Костюченко. До кінця першої половини наші дівчата продовжували володіти ініціативою, але до небезпечних моментів біля воріт суперниць справа не дійшла.

На початку другого тайму замість Таїсії Нестеренко на поле вийшла Юлія Стець. Малюнок гри не змінився – українки володіли ініціативою а португалки шукали своє щастя в контратаках. І на 52-ій хвилині їм це вдалось. Філіпа Мендес з-за меж карного майданчика пробила у дев'ятку воріт Ніли Рогачової і скоротила рахунок у матчі – 2:1 на користь нашої збірної. Пропустивши необов'язковий гол українки посилили натиск на ворота португальських футболісток, у штрафному майданчику господарок раз за разом виникали пожежні ситуації. Чергову контратаку португалок після помилки нашого захисту Анастасія Свердлова змушена була перервати тільки з порушенням правил, за що і заробила попередження на 58-ій хвилині. А на 72-ій хвилині наш захист припустився чергової помилки. Немов на тренуванні португалки розіграли свою комбінацію і Інес Крус розстріляла ворота Ніли Рогачової – рахунок зрівнявся 2:2. Після цього голу вже португалки заволоділи ініціативою, а наші дівчата грали здебільш на контратаках. На 86-ій хвилині Ольга Бойченко за гру рукою в центрі поля отримала жовту картку. Під кінець матчу наші дівчата з останніх сили масовано пішли у наступ, але всі їхні зусилля розбивались об захист господарок. У самому кінці матчу Аліна Свергун замінила Валерію Альошичеву. На другій доданій хвилині чудову нагоду вирвати перемогу мала Ольга Бойченко, та, на жаль, з лінії воротарського майданчика після передачі Тетяни Романеско пробила повз ворота. Таким чином наша збірна з однією нічиєю та двома поразками зайняла останнє місце у групі. А путівку до фінальної стадії здобули норвежки, які переграли сьогодні італійок з рахунком 2:1.