Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Жовтень » 4 » Фінальну частину чемпіонату "Нафтохімік" розпочинає з перемоги (доповнено)
Фінальну частину чемпіонату "Нафтохімік" розпочинає з перемоги (доповнено)
17:18

Зі самого початку зустрічі наші дівчата окупували половину поля своїх суперниць, але незважаючи на величезну перевагу справа до загрозливих моментів воротам не доходила. Фактично перший небезпечний момент на 23-ій хвилині і вилився у єдиний гол у цьому поєдинку. Розпочала атаку Аксана Знайдзьонава, яка віддала пас на правий фланг Мар'яні Іванишин. Остання зробила передачу у карний майданчик, де уже з лінії воротарської розстрілювала голкіпера Вероніка Пьюа, але влучила прямо у неї. І вже повторним ударом з десяти метрів гол забила Айві Люік. У першому таймі було ще два небезпечних моменти. В першому випадку Юлія Гнидюк виходила на ворота, але вирішила віддати пас своїй партнерці. А під завісу тайму Вероніка Пьюа потужно пробила із-за меж карного майданчика, і тут свою майстерність продемонструвала воротар донецької команди.

Другий тайм проходив за сценарієм першого – безліч атак у виконанні "Нафтохіміка", які проте не принесли жодного результату. Хіба що можна відзначити дальній удар Аксани Знайдзьонаваї наприкінці поєдинку, м’яч після якого влучив у поперечину воріт.

В загальному матч показав, що дівчатам та тренерському складу є ще над чим попрацювати напередодні поєдинків з грізними суперниками у другому раунді Кубку УЄФА.

"Нафтохімік" виступав у складі:

Анжулі Ладрон, Катерина Боченко, Тетяна Рижова, Христина Пасічник (Олександра Осіпова 60', Катерина Зора 90'), Ро Ернандес, Айві Люік, Ольга Маслянко, Мар'яна Іванишин (Марія Павлюк 70'),  Юлія Гнидюк (Оксана Яковишин 52', Яніна Опаїць 86'), Аксана Знайдзьонава (к) (Людмила Шимрило 84'), Вероніка Пьюа.

Кращим гравцем матчу за версією сайту визнана Айві Люік.

У іншому матчі туру чернігівська "Легенда" вдома переграла маріупольську "Іллічівку" з рахунком 3:0.

Переглядів: 1326 | Додав: Igor | Рейтинг: 5.0/1 |