Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Жовтень » 26 » Національна жіноча збірна Україна майже у фіналі Євро-2009
Національна жіноча збірна Україна майже у фіналі Євро-2009
16:18

Статус фаворита

Наша команда, яка посіла друге місце у п'ятій відбірній групі, не даремно вважалася фаворитом цієї пари. Збірна Словенії, яка фінішувала на третій позиції у третій групі, віддала нашим дівчатам територію, показавши своє прагнення до контратакуючої гри. Українки витратили деякий час на розвідку, а після цього доволі швидко почали створювати небезпечні моменти поблизу воріт господарок. І  коли б Віра Дятел та Алла Лишафай діяли більш зконцентровано біля чужих воріт, рахунок було б відкрито ще до закінчення першої 15-хвилинки.

Дубль Апанащенко

Нарешті фортуна посміхнулась найкращому бомбардиру української збірної Дарині Апанащенко. Після ефектної двоходівки за участю Наталі Зінченко та Алли Лишафай форварду залишалось переправити м’яч у порожні ворота суперниць. Ще до перерви Дарина відзначилась вдруге, впевнено реалізувавши вихід віч-на-віч із словенським голкіпером − 2:0.

Крапка від Лишафай

Питання щодо переможця двобою фактично було знято на початку другого тайму. Алла Лишафай вдало долучилась до атаки, і на всі сто використала позиційну помилку суперниць. Після потужнього удару  із-за меж карного майданчика Алли воротарю словенок залишалось хіба що розвести руками.

Матч-відповідь − у Чернігові

Підсумкова виїзна перемога з рахунком 3:0 надає збірній України чудовий шанс вперше у своїй історії потрапити до європейської топ-12. Матч-відповідь пройде на чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна 30 жовтня. Початок − о 18.00. Телеканал "Мегаспорт" знову транслюватиме гру у прямому ефірі.