Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Листопад » 29 » Чемпіонат 2008 "Нафтохімік" заверешив на мінорній ноті (доповнено)
Чемпіонат 2008 "Нафтохімік" заверешив на мінорній ноті (доповнено)
15:24

На останній матч цьогорічного сезону на стадіон "Хімік" прийшло дуже мало глядачів. Перших, мабуть, не цікавила гра, яка уже нічого не вирішувала у турнірній стратегії, інших – відлякала неприємна холодна погода з дрібним дощем. Але обидві команди продемонстрували, що для них ці обставини не є причинами, щоби не показати цікаву та напружену боротьбу у матчі.

Гра розпочалась за активних атакуючих дій калуської команди. І уже на п'ятій хвилині виник реальний гольовий момент біля воріт гостей: Оксана Яковишин після пасу Мар'яни Іванишин здійснила чудовий простріл вздовж воріт, але чомусь жодна з двох нападників нашої команди його не замкнула. Але вже за хвилину саму Яковишин вивели на побачення віч-на-віч з Катериною Константіновою, і Оксана, холоднокровно обігравши голкіпера, спокійно закотила м'яч у сітку воріт – 1:0, і дуже багатообіцяючий для "Нафтохіміка"  початок поєдинку. Після голу гра вирівнялась, і створювала мало загроз воротам обох команд. А з хвилини 30-ої калуська команда знову пішла уперед, та так, що повністю закрила суперниць на їх половині поля. У діях голкіпера гостей проглядалась нервовість та невпевненість, але скористатись ситуацією дівчата не зуміли. Мало того, спрацювало правило: "Не забиваєш ти – забивають тобі". Тренер чернігівської команди, незадоволений діями Ольги Бойченко, замінив її на нашу колишню одноклубницю Світлану Ванюшкіну. І уже у наступному епізоді, після подачі кутового на 42-ій хвилині, у метушні біля наших воріт Світлана виявилась найбільш спритною – 1:1 підсумок першого тайму.

Другий тайм проходив за рівної боротьби у центрі поля. Обидві команди намагались забити гол, але і ризикувати особливо ніхто не хотів. І ось, на 74-ій хвилині Катерина Боченко, яка грала останнього оборонця та в цілому непогано провела матч, грубо помилилась, в результаті чого чітко виконана двоходівка нападників "Легенди" залишила без шансів Анжулі Ладрон – 1:2. Пропущений гол значно додав активності нашим дівчатам, і уся команда пішла вперед. Але у цьому штурмі було більше навали, ніж осмислених атакуючих дій. Вихід віч-на-віч у самому кінці матчу не реалізувала Оксана Яковишин, але було видно, що дівчина стомилась у другому таймі.

Найкращим гравцем матчу у складі "Нафтохіміка" за версією сайту визнано Христину Пасічник.
Також відзначу хорошу гру Оксани Яковишин, але бажаю їй більш стабільної гри на протязі поєдинку.

"Нафтохімік" виступав у складі:
Анжулі Ладрон, Тетяна Рижова, Наталя Ліщина, Катерина Боченко Христина Пасічник, Ольга Маслянко, Олександра Осипова (Марія Павлюк 67'), Юлія Гнидюк, Аксана Знайдзьонава (к), Мар'яна Іванишин, Оксана Яковишин.

Переглядів: 1110 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 2
2 Flinty
0
Думаю на наступний рік ми зможемо поборотись за перше місце, і ніхто нам не завадить це зробити! Команда думаю все таки буде, Чмихалову ж не вигідно платити калушу мільйонні податки! Так що чекаємо незабутніх матчів від наших дівчаток! cool

1 Flinty
0
Ну, що дорогі начальники! Здобули свою перемогу, ви ж хотіли щоб команда програла! angry я в шоке з вас! і як так можна, ви ж попали у таку команду, це ж вам не район! А ви просто так сплавляєте все що можна! Совість потрібно мати! Ви ж мали б гордитись такою командою, а ви так поступаєте! Вас за такоє давно треба було зняти! Що це за постійне питання очікує команду як тільки приходить кінець сезону, що це таке: буде команда чи не буде! це просто пісец! Зберіться вже з собою! якщо хочете то робіть на совість, а ні, то дайте комусь іншому попрацювати! Про що ви думаєте! surprised
а на рахунок сьогоднішньої ігри, то дівчатка молодці! Но з таким ставленням по-іншому іграти не можна! Ми здобули третє місце, хоча могли б і поборотись за друге, но з вашим то ставленням і вірою в команду.......

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.