Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Квітень » 25 » Чемпіонат України. 1 тур. "Житлобуд-1" - "Нафтохімік" - 3:0 (додано протокол)
Чемпіонат України. 1 тур. "Житлобуд-1" - "Нафтохімік" - 3:0 (додано протокол)
16:20
Матчем у Люботині "Нафтохімік" стартував в чемпіонаті України 2013 року. Кадровий голод змусив тренерів вже з перших хвилин кинути у бій трьох дебютанток чемпіонату Козубович, Андрухів і Мохнач. З цієї обставини чемпіон країни скористався ще до перерви, провівши у ворота гостей три "сухі" голи. У другому таймі рахунок не змінився.

«Житлобуд-1» Харків – «Нафтохімік» Калуш – 3:0 (3:0). Люботин. Стадіон «Олімпієць». 300 глядачів.
Арбітри - Ардашева (Київ), Стрілецька (Лутугіно), Близнюк (Харків).
«Житлобуд-1»: Саніна (к), Денисенко, Костюченко, Аполоніна, Пожарська, Знайдьонова, Єременко, Тіхонова (Денисенко, 46), Нестеренко, Мозольська (Коробка, 90), Овдійчук.
«Нафтохімік»: Подвисоцька, Шпак, Пасічник, Ходирєва (к), Яковишин, Михайлюк, Козубович, Марчук, Андрухів, Молошик, Мохнач (Кравчук, 88).
Голи: Ходирєва (17, авт.), Мозольська (19), Тіхонова (34-п.).
Попередження: Шпак (28).

Чемпіонат України. Вища ліга. 1 тур. 25 квітня
"Атекс" Київ - "Легенда" Чернігів - 0:1. Гол: Козиренко (1).
"Житлобуд-2" Харків - "Родина" Костопіль - 1:2. Голи: Калініна (88) – Корнійчук (44), Сардачук (90+4).
"Житлобуд-1" Харків - "Нафтохімік" Калуш - 3:0
"Іллічівка" Маріуполь - "Донеччанка" Донецьк - 0:1. Гол: Ковтун (20).

В 2-му турі (2 травня) зустрінуться: "Родина" - "Нафтохімік",  "Житлобуд-1" -  "Житлобуд-2", "Іллічівка" - "Атекс", "Донеччанка" - "Легенда".

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"

Переглядів: 612 | Додав: Red1684 | Рейтинг: 1.0/1 |