Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Квітень » 30 » Чемпіонат України. 2 тур. "Родина-Ліцей" - "Нафтохімік" - 0:2 (додано протокол)
Чемпіонат України. 2 тур. "Родина-Ліцей" - "Нафтохімік" - 0:2 (додано протокол)
15:14
Вже на 1-й хвилині зустрічі арбітр за фол проти Оксани Яковишин призначив у ворота господарок 11-метровий удар. Його реалізувала Ангеліна Молошик. На стартовій хвилині другого тайму Оксана Яковишин знову опинилася на ударній позиції, і цього разу їй уже ніхто не завадив. 2:0 на користь "Нафтохіміка". У порівнянні з грою проти "Житлобуда-1" тренери зробили у "старті" лише одну заміну - Любов Мохнач замінила Марія Маковій (Павлюк), котра повернулася в команду після народження дитини.

"Родина" Костопіль - "Нафтохімік" Калуш - 0:2 (0:1). Костопіль. Стадіон "Колос". 100 глядачів.
«Родина»: Бабарика, Віхоть, Будник, Голиш, Пазюк (Кудінова, 90+1), Фурманова (Андрійчук, 88), Руда, Остапчук (Гриценюк, 72), Худа (Сардачук, 88), Головач, Корнійчук (Мотько, 80).
«Нафтохімік»: Подвисоцька, Маковій, Шпак, Пасічник, Ходирєва, Яковишин, Михайлюк (Кравчук, 82), Козубович (Мохнач, 86), Марчук, Андрухів (Дутчак, 90+2), Молошик (Перевізник, 90).
Голи: Молошик (1-пен.), Яковишин (46).
Попередження: Голиш, Головач, Марчук, Яковишин.