Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Травень » 30 » Чемпіонат України. 5 тур. "Нафтохімік" - "Легенда" - 1:1
Чемпіонат України. 5 тур. "Нафтохімік" - "Легенда" - 1:1
11:38

В четвер у Калуші відбувся один з ключових поєдинків першого кола. "Нафтохімік" приймав чернігівську "Легенду". Суперники підписали "мирову". Причому, на втрату очок могли нарікати і одні, і другі. Господарки - через те, що не втримали переможний рахунок, гості - що не витисли більшого.

"Легенда" вже встигла програти двом іншим претендентам на нагороди - "Донеччанці" і "Житлобуду-1". Ще один був "бублик" міг стати для команди фатальним. Тож полісянки намагалися діяти активно. Однак і господарки не збиралися віддавати ініціативу.

Рахунок у матчі було відкрито під завісу першого тайму. Андрухів увірвалася у карний майданчик суперниць, однак ті її удар заблокували. Переправити м'яч у ціль спробувала Михайлюк, але й тут чернігівки встигли перекрити "плямистому" шлях. А от з ударом Яковишин гості не впоралися. 1:0.

З початком другої 45-хвилинки "Легенда" кинула у бій свіжі сили. "Нафтохімік" про таке може тільки мріяти - рівноціної заміни у команді зараз немає. Тож, попри втому, гравці калуської "основи" мусіли терпіти. Гості нарощували натиск, господарки відповідали контратаками. Зрештою, "Легенді" таки вдалося зрівняти рахунок: на 81-й хвилині Хімич завершила свій рейд ударом у дальній кут воріт. На куражі гості спробували вирвати перемогу, проте більше голів у цьому матчі глядачі не побачили.

Відзначимо цікаву деталь: востаннє нічия на калуському стадіоні в матчі з участю "Нафтохіміка" фіксувалася майже п'ять років тому. В серпні 2008-го з тим самим рахунком (1:1) калушанки зіграли з "Іллічівкою".

«Нафтохімік» Калуш«Легенда» Чернігів – 1:1 (1:0). Калуш. Стадіон "Хімік".

Голи: Яковишин (42) - Хімич (81).

«Нафтохімік»:
Подвисоцька, Маковій (Дем'янчук,84), Шпак, Пасічник, Ходирєва, Яковишин, Михайлюк (Перевізник, 88), Марчук, Андрухів, Молошик, Мохнач (Кравчук, 90+3).

"Легенда": Санець, Маслянко, Корсун, Бойко (Прокопишина, 46), Люб. Шматко, Томілко (Кочнєва, 46), Соколенко, Хімич (Споденюк, 82), Гнидюк, Мелконянц (Бочковська, 56), Козиренко.

Попередження: Мохнач, Ходирєва - Хімич, Козиренко.

"Атекс"            5  0  0  5  3-14  0

Матчі 6-го туру відбудуться 9 червня (неділя): «Іллічівка» - «Житлобуд-1», «Донеччанка» - «Житлобуд-2», АТЕКС - «Нафтохімік», «Легенда» - «Родина».

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"
Переглядів: 586 | Додав: Red1684 | Рейтинг: 0.0/0 |