Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2012 » Жовтень » 28 » Євро-2013. Ісландія - Україна - 3:2. За схожим сценарієм
Євро-2013. Ісландія - Україна - 3:2. За схожим сценарієм
12:53

Україна - Ісландія 2:3

Україна: Зварич, Котик, Ходирєва, Лишафай, Басанська, Дятел, Чорна, Пекур, Воронцова (Корнієвець, 85), Апанащенко, Романенко

Ісландія: Хельгадоттір, Атладоттір, Фріоріксдоттір (Бріньянсдоттір, 73), Гардарсдоттір, Гисладоттір, Магнусдоттір (Хеннудоттір 93), Гуннарсдоттір, Йонсдоттір, Відарсдоттір, Ларусдоттір, Омарсдоттір.

Голи: Відарсдоттір (8), Омарсдоттір (12), Дятел (36), Апанащенко (72), Бріньянсдоттір (76).

Жіноча збірна Україна, поступившись збірній Ісландії в плей-офф, не прийматиме участі у Чемпіонаті Європи 2013 року. Загальний рахунок україно-ісландського протистояння 6:4 на користь ісландської команди.

Невдалий матч в Севастополі
Нагадаємо, що 20-го жовтня збірні України та Ісландії провели перший матч на стадіоні СК «Севастополь». В напруженому поєдинку перемогу за рахунком 3:2 вдалось вибороти ісландкам. Однак, тренер українок Анатолій Куцев на післяматчевій прес-конференції запевнив, що його команда рішуче налаштована здобути перемогу в Рейк’явіку і пройти далі на ЧЄ-2013. Наставник українок нагадав, що в останньому відбірковому циклі його команда не програла жодного виїзного матчу.

Другий матч за схожим сценарієм
Початок другого стикового матчу видався схожим на перший − 2 швидких гола збірної Ісландії дозволили господаркам вже на 13-й хвилині першого тайму впевнено вести в рахунку. Проте українські дівчата були не згодні з таким розвитком подій і на перерву команди пішли за рахунку 2:1 − на 3-й6 хвилині Віра Дятел скоротила відставання.

Надія на другий тайм
З самого початку другого тайму українки, яким вже не було чого втрачати, пішли вперед. Збірна Ісландії була готова до такого розвитку подій, майже всією командою відійшовши в оборону та граючи та контратаках. Прорвати оборону господарок українській збірній вдалось на 72-й хвилині − гол забила Дарина Ананащенко. Тож у нашої збірної з’явилась реальна можливість перевести гру в додатковий час.

Вирішальний гол
Після пропущеного голу ісландки зібрались, та на декілька хвилин повністю перенесли гру на половину поля суперника. Низка атак господарок врешті принесла свої плоди − після серії ударів на 76-й хвилині їм таки вдалось знову вийти вперед − 3:2. Це був останній гол цієї зустрічі, який зафіксував перемогу ісландок в цьому матчі та їх вихід до фінальної частини ЧЄ-2013.