Неділя, 23.07.2017, 18:49
ЖФК
"Нафтохімік"

Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2010 » Квітень » 8 » Календар Чемпіонату України 2010
Календар Чемпіонату України 2010
01:01
Календар

Перше коло

1 тур - 3 травня (понеділок)

Нафтохімік (Калуш) - Легенда (Чернігів)
Іллічівка (Маріуполь) - Родина (Костопіль)
    Дончанка-ЦПОР (Донецьк) - Ятрань (Умань)
Южанка (Херсон) - Чорноморочка (Одесса)
АТЕКС (Київ) - Житлобуд-1 (Харків)

2 тур - 7 травня (п'ятниця)

Родина (Костопіль) - Житлобуд-1 (Харків)
Чорноморочка (Одесса) - АТЕКС (Київ)
Легенда (Чернігів) - Южанка (Херсон)
Ятрань (Умань) - Нафтохімік (Калуш)
Іллічівка (Маріуполь) - Дончанка-ЦПОР (Донецьк)

3 тур - 14 травня (п'ятниця)

Дончанка-ЦПОР (Донецьк) - Родина (Костопіль)
Нафтохімік (Калуш) - Іллічівка (Маріуполь)
Южанка (Херсон) - Ятрань (Умань)
АТЕКС (Київ) - Легенда (Чернігів)
Житлобуд-1 (Харків) - Чорноморочка (Одесса)

4 тур - 28 травня (п'ятниця)

Родина (Костопіль) - Чорноморочка (Одесса)
Легенда (Чернігів) - Житлобуд-1 (Харків)
Ятрань (Умань) - АТЕКС (Київ)
Іллічівка (Маріуполь) - Южанка (Херсон)
Дончанка-ЦПОР (Донецьк) - Нафтохімік (Калуш)

5 тур - 4 червня (п'ятниця)

Нафтохімік (Калуш) - Родина (Костопіль)
Южанка (Херсон) - Дончанка-ЦПОР (Донецьк)
АТЕКС (Київ) - Іллічівка (Маріуполь)
Житлобуд-1 (Харків) - Ятрань (Умань)
Чорноморочка (Одесса) - Легенда (Чернігів)

6 тур - 11 червня (п'ятниця)

Родина (Костопіль) - Легенда (Чернігів)
Ятрань (Умань) - Чорноморочка (Одесса)
Іллічівка (Маріуполь) - Житлобуд-1 (Харків)
Дончанка-ЦПОР (Донецьк) - АТЕКС (Київ)
Нафтохімік (Калуш) - Южанка (Херсон)

7 тур - 18 червня (п'ятниця)

Южанка (Херсон) - Родина (Костопіль)
АТЕКС (Київ) - Нафтохімік (Калуш)
Житлобуд-1 (Харків) - Дончанка-ЦПОР (Донецьк)
Чорноморочка (Одесса) - Іллічівка (Маріуполь)
Легенда (Чернігів) - Ятрань (Умань)

8 тур - 25 червня (п'ятниця)

Родина (Костопіль) - Ятрань (Умань)
Іллічівка (Маріуполь) - Легенда (Чернігів)
Дончанка-ЦПОР (Донецьк) - Чорноморочка (Одесса)
Нафтохімік (Калуш) - Житлобуд-1 (Харків)
Южанка (Херсон) - АТЕКС (Київ)

9 тур - 6 серпня (п'ятниця)

АТЕКС (Київ) - Родина (Костопіль)
Житлобуд-1 (Харків) - Южанка (Херсон)
Чорноморочка (Одесса) - Нафтохімік (Калуш)
Легенда (Чернігів) - Дончанка-ЦПОР (Донецьк)
Ятрань (Умань) - Іллічівка (Маріуполь)

Переглядів: 681 | Додав: Flinty | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 4
4  
НЕ позволяет финансовое состояние!! возможно на следующий год все улучшиться и команда собиреться!!!!! Будем надеяться!!!!!

3  
Почему не будет Нафтохимика? Снялись что ли с соревнований?

2  
На жаль НАФТОХІМІКА не буде!!! cry

1  
хто буде грати за Калуш

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Календар новин
«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пошук

Друзі сайту

Російський жіночий футбол

Статистика

Copyright Igor © 2017Використовуються технології uCoz