Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2012 » Березень » 1 » Кубок України. «Нафтохімік-ДЮСШ-3» - «Ятрань» - 4:2
Кубок України. «Нафтохімік-ДЮСШ-3» - «Ятрань» - 4:2
00:17
29 лютого в Калуші відбувся перший півфінальний матч футзального кубка країни між «Нафтохіміком-ДЮСШ-3» і уманьською «Ятранню-Уманьфермаш-УДПУ». Господарки здобули вольову перемогу – 4:2.

Те, що «Нафтохімік» не бере участі в жодних футзальних змаганнях, окрім кубкових, безперечно дається взнаки. Як і в чвертьфінальній зустрічі з черкаським ІМС-ЧНУ, господарки піймали свою гру лише в другому таймі. На той момент вони вже двічі поступалися суперницям в рахунку.

Почалося все з прикрого автоголу Вікторії Пилипів. Однак саме вона організувала гол у відповідь – зусилля партнерки завершила Альона Клепач. За рахунку 1:1 суперниці пішли на перерву.

Другий тайм знову розпочався з прикрого гола у ворота «Нафтохіміка» - на цей раз м’яч зрикошетив від Христини Ботюк. Вдруге господарки відігралися на 43-й хвилині (тривалість матчу – 60 хвилин «брудного часу»), коли передачею Ангеліни Молошик скористалася Вікторія Пилипів.

Через сім хвилин господарки вперше у матчі вийшли вперед. Знову голевою передачею відзначилася Молошик. На цей раз вона асистувала Ірині Марчук, яка ефектно перекинула м’яч через голкіпера. Гравці «Нафтохіміка» не зупинилися і на останній хвилині зустрічі Христина Ботюк подвоїла перевагу своєї команди.

Склад "Нафтохіміка" у цьому матчі був таким: Витвицька, Ботюк, Марчук, Пилипів, Молошик, Михайлюк, Клепач, Подвисоцька, Улянюк, Чупак.

В іншому півфіналі «Біличанка-НПУ» з Коцюбинського перемогла вдома дніпропетровський «Олімпік» - 3:1.

Матчі у відповідь заплановані на 17 березня.

Володимир Горощак, прес-служба ФК «Нафтохімік»

Переглядів: 453 | Додав: Red1684 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 1
1 alex
0
вже б і добре якесь відео знімати і розміщати з таких матчів,для такої серйозної команди,було б цікаво подивитись)

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.