Всього відповідей: 31

Головна » 2012 » Вересень » 5 » "Нафтохімік" - у фіналі Кубка України!
"Нафтохімік" - у фіналі Кубка України!
21:09

"Житлобуд-1" Харків - "Нафтохімік" Калуш - 2:3 (0:2). Люботин. Стадіон "Олімпієць". 5 вересня.
Голи: Мозольська (69), Загуменна (82) - Ващенко (5), Костанян (17), Алексанян (80).

Вже до середини другого тайму "Нафтохімік" повів за сумою двох матчів з рахунком 6:1 і практично зняв усі питання щодо переможця. Спершу з-за меж штрафного майданчика вдало "вистрілила" Юлія Ващенко, а потім у швидкісному прориві відзначилася Гаяне Костанян. Господарки розмочили рахунок у середині другого тайму. Під завісу зустрічі команди знову обмінялися голами.

Вирішальний матч Кубка України відбудеться 29 вересня у Києві. За традицією жіночі фінали відбуваються на полі спорткомплекса ім. Баннікова. До цього "Нафтохімік" і "Донеччанка" проведуть по одному поєдинку чемпіонату: 22 вересня калушанки гратимуть в Чернігові проти "Легенди", а донеччанка - у Києві з "Атексом".

Кубок України 2012 року

Попередній етап
29 квітня (середа)
"Вікторія" Любар Волинської обл. - "Донеччанка" - 0:7
1 травня (вівторок)
"Житлобуд-2" - "Зоря-Спартак" Луганськ - +:- (луганська команда не подала заявку)

1/4 фіналу
27 травня (неділя)
"Нафтохімік" - "Атекс" - 6:0
30 травня (середа)
"Житлобуд-2" - "Житлобуд-1" - 0:11
"Іллічівка" - "Родина" - +:- (відмова "Родини")

0
За нафтохімік забили Костанян Гояне, Ващенко Юлія та Алєксанян Крістіна. Хто з Харкова забивав незнаю

2 Мілена
0
голи забивали невідомі! )))

1 стас
0
невже так складно написати, хто забив голи у Харкові? Хоча би у складі Нафтохіміка? навіщо тоді робити сайт для команди, коли він "мертвий" і інформація нульова...

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.