Головна » 2012 » Жовтень » 1 » "Нафтохімік" - володар Кубка України!
"Нафтохімік" - володар Кубка України!
09:39

"Нафтохімік" Калуш - "Донеччанка-ЦПОР" Донецьк - 7:0
(5:0). Київ. НТК ім. Баннікова. 29 вересня. Фінал Кубка України-2012.
Голи: Ботюк (14, 65), Молошик (18, 28), Бойченко (20), Ходирєва (32), Михайлюк (51).
"Нафтохімік": Карапетян (Подвисоцька, 87), Пасічник (Дем'янюк, 72), Ходирєва, Бойченко (Хачатрян, 79), Молошик, Ботюк (Чайка, 83), Кравець (Шпак, 85), Ващенко, Пилипів (Марчук, 74), Алексанян, Костанян (Михайлюк, 46).
"Доннечанка": Познохирєва (Говорунова, 53), Прийма (Клавдієнко, 26), Папайло, Авдєєва, Н.Вороніна (Мазурова, 56), Ішутіна, Тельна, Громовська, Ковтун, А.Вороніна (Пензэва, 74), Майбородіна.
Вилучення: Громовська (31).

У вирішальній зустрічі розіграшу Кубка України "Нафтохімік" впевнено переграв донецьку "Донеччанку". Рахунок у матчі на 14 хвилині відкрила ветеран команди Христина Ботюк після розіграшу кутового. Суперниці не встигали за швидкими переміщеннями кравців калуської команди і рахунок в матчі ріс, немов на дріжджах. До того ж, на 31-й хвилині "Донеччанка" залишилася в меншості - за фол останньої надії було вилучено граючого тренера команди Тетяну Громовську.

Власне, долю призу було вирішено ще до перерви, на яку суперниці пішли за рахунку 5:0 на користь "Нафтохіміка". В другому таймі прикарпатки провели ще два "сухі" голи. Зважаючи на значну перевагу, тренери дали змогу взяти участь у пам'ятному матчі усім гравцям, внесеним у протокол зустрічі. Відзначимо, що серед них виявилося одразу десять вихованок спортивних шкіл регіону. На їх рахунку п'ять з семи голів фіналу ("дублі" Ботюк і Молошик і один гол Михайлюк). Ще два голи записали на свій рахунок гравці національної збірної України Ольга Бойченко і Олена Ходирєва.

"Нафтохімік" першим серед команд Івано-Франківщини досяг фіналу національного кубка і виборов почесний трофей. Вітаємо усіх вболівальників із цим досягненням!

Кубок України 2012 року

Попередній етап
29 квітня (середа)
"Вікторія" Любар Волинської обл. - "Донеччанка" Донецьк - 0:7
1 травня (вівторок) "Житлобуд-2" Харків - "Зоря-Спартак" Луганськ - +:- (луганська команда не подала заявку)

1/4 фіналу 27 травня (неділя)
"Нафтохімік" - "Атекс" Київ - 6:0
30 травня (середа)
"Житлобуд-2" Харків - "Житлобуд-1" Харків - 0:11
"Іллічівка" Маріуполь - "Родина" Костопіль - +:- (відмова "Родини")

"Нафтохімік" - "Донеччанка" - 7:0

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"

Ювілейний фінал!
У суботу, 29 вересня, на стадіоні НТК ім. В. Баннікова відбувся ювілейний 20-й Фінал Кубку України серед жіночих команд. Цього року в останньому двобої зустрілися калуський «Нафтохімік» і донецька «Донеччанка». На відміну від команди «Нафтохімік», для якої це був перший фінал, «Донеччанка» вже вп’яте взяла участь у головному кубковому поєдинку року.

Матч розпочався за активної підтримки вболівальників «Нафтохіміка» з Калуша, які, як з’ясувалося вже зовсім скоро, не були розчаровані. Перший тайм пройшов за цілковитої переваги дівчат з «Нафтохіміка». На 14-й хвилині подачу з кутового ударом замикала Олена Ходирєва. Воротар «Донеччанки» зреагувала, але вже за декілька секунд Христина Ботюк забиває перший гол. Після невдалого, здавалося б, навісу Ангеліни Молошик на 18-й хвилині, м’яч потрапив у дальній кут воріт «Донеччанки». Ольга Бойченко на 20-й хвилині першого тайму, після стрімкої передачі від партнерок по команді, вийшла віч-на-віч з воротарем та перекинула м’яч головою вже в пусті ворота − 3:0!

Після невдалих дій у центрі захисту, на 28-й хвилині капітан «Донеччанки» Олена Тельна віддала м’яч суперниці Ангеліні Молошик. Калушанка скористалася ситуацією та майстерно пробила − і знову в дальній кут. Рахунок стає 4:0 на користь «Нафтохіміка». На 31-й хвилині за грубу гру поблизу власної штрафної червону картку отримала граючий тренер «Донеччанки» Тетяна Громовська. За цей вчинок капітан «Нафтохіміка» Олена Ходирєва ефектним ударом зі штрафного покарала суперниць. Перший тайм закінчився з рахунком 5:0.

На початку другого тайму Марія Михайлюк, яка вийшла на заміну після перерви, сильним ударом з-за меж штрафного майданчика зробила рахунок 6:0. А вже на 65-й хвилині матчу остаточний результат 7:0 встановила авторка першого голу − Христина Ботюк. Варто додати, що подібний рахунок є абсолютним рекордом фінальних матчів розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд. Нагородження фіналістів та володарів Кубка провели виконавчий директор Федерації футболу України Максим Бондарев та заступник виконавчого директора − Віктор Удовенко.