Головна » 2007 » Жовтень » 7 » Нафтохімік - Житлобуд-1
Нафтохімік - Житлобуд-1
23:33
Атакує Аксана Знайдзьонава

Тягар відповідальності за результат наклав свій відбиток на розвиток подій зі самого початку матчу. Обидві команди розпочали гру дуже нервово і багато помилялись.

Харків'янки спробували зразу перехопити ініціативу, але наші дівчата швидко вирівняли гру. Боротьба у середині поля без гольових моментів тривала до середини першого тайму. А на 26-ій хвилині Христина Ботюк увірвалась у карний майданчик гостей і тільки порушення правил ворототарем не дозволило їй забити гол. Попередження Ірині Саніній та пенальті у ворота харків'янок. Пенальті як завжди пробивала Ольга Маслянко, але на жаль влучила у стійку у воріт, а на добивання ніхто з наших дівчат не встиг.

На щастя Ольга Маслянко після незабитого пенальті не впала духом, і на 44-ій хвилині після чудової діагональної передачі вийшла віч-на-віч з воротарем і забила гол - 1:0. Після цього дівчата дещо розслабились і дозволили провести суперницям декілька гострих атак. В одній з них проявила свою майстерність Катерина Самсон, яка відбила удар головою впритул харківської нападниці. А за декілька секунд до кінця тайму вже Христина Ботюк перекидала харківського вороторя, але та зуміла дотягнутись до м'яча.

Другий тайм проходив за сценарієм першого - напружена боротьба у центрі поля без гольових моментів. Але на 72-ій хвилині наша болгарська легіонерка Єлісавєта Тодорова взяла гру на себе, розібралась з двома оборонцями харківської команди, та поклала м'яч у кут воріт - 2:0.

Таким чином "Нафтохімік" максимально наблизився до завоювання золотих нагород. Вітання дівчатам з перемогою та успіхів у наступних матчах!

Кращими гравцями матчу за версією сайту стали Катерина Самсон та Ольга Маслянко.

"Нафтохімік" виступав у складі:
Катерина Самсон, Тетяна Рижова, Наталія Ліщина, Христина Пасічник, Катерина Боченко, Крістіна Долговіч, Єлісавєта Тодорова, Аксана Знайдзьонава, Христина Ботюк (Таццяна Шрамок, 90'), Ольга Маслянко, Радослава Славчєва.

У цьому ж турі чернігівська "Легенда" перемогла вдома "Дончанку-ЦПОР" з рахунком 2:0.

Переглядів: 1839 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0 |