Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Червень » 3 » Товариський матч. Бельгія - Україна - 3:0
Товариський матч. Бельгія - Україна - 3:0
15:54

Національна жіноча збірна команда України у рамках підготовки до відбірних матчів Кубку світу ФІФА 2013/2015 років зіграла товариський матч з командою Бельгії. Команда Анатолія Куцева поступилася суперницям з рахунком 0:3.

Вже на 16-й хвилині матчу українська збірна залишилася у меншості, арбітр вилучив з поля голкіпера нашої команди Ірину Зварич за порушення правил на Тессі Вюлларт.

Бельгійки, отримавши чисельну перевагу, двічі нею скористалися, забивши у ворота збірної України на 23-й та 27-й хвилинах. Перед свистком на перерву українки пропустили м’ячу власні ворота втретє.

У другому таймі Анатолій Куцев спробував підсилити гру української команди за допомогою замін. На полі з’явилися гравці лінії нападу Овдійчук та Вороніна, але забити бодай один гол у ворота суперниць нашим футболісткам не вдалося.

Бельгія − Україна − 3:0 (3:0).
Голи: Мерманс (23, 27), Вюлларт (44). Вилучення: Зварич (26).
Україна: Зварич, Лишафай (Овдійчук, 65), Ходирєва, Котик, Басанська, Пекур, Андрущак, Апанащенко, Воронцова (Вороніна, 77), Дятел, Корнієвець (Саніна, 26).