Головна » 2010 » Квітень » 11 » WU-17: осічка на старті відбору
WU-17: осічка на старті відбору
10:29

Україна (WU-17) − Ірландія (WU-17) − 1:3

Голи: 0:1 Горман (14), 1:1 Воронцова (38), 1:2 Доннеллі (61), 1:3 О'Салліван (74).
Україна: Гаєвська, Будник, Тельна, Кравець, Голиш, Фурманова (Хіміч, 37), Овдійчук (Давиденко, 75), Воронцова, Томилко (Шматко, 79), Яковишин, Дарицька.

У суботу, 10 квітня, дівоча збірна України поступилася у стартовому матчі другого відбірного раунду Євро-2010 (WU-17), який триває у Криму.

Нервовий початок

На початку матчу у Сімферополі ірландська команда діяла активніше, натомість господарки відверто нервували. На 14-й хвилині після подачі з лівого флангу капітан "зелених" Дора Горман вправно зіграла на другому поверсі та відкрила рахунок.

Відповідь Воронцової

Підопічним Миколи Лисенка вдалося налагодити колективну гру тільки ближче до перерви. Лідер збірної Оксана Яковишин завдяки дриблінгу позбавилися опікунів на правій бровці та виконала націлений навіс на дальню стійку. Дарина Воронцова сміливо кинулася на м'яч і таки змогла спрямувати його у ближній кут − 1:1.

Шанс для Томілко

Складалося враження, що українки зможуть вирвати перемогу. По перерві вони диктували суперницям свої умови та мали кілька чудових можливостей, щоб відновити рівновагу. Зокрема, Фортуна відвернулася від Інни Томілко, котра першою встигла на добивання після небезпечного "пострілу" Олени Тельної і начебто б мала перегравати воротаря…

Скинуті оберти

Утім, підтримувати великі швидкості протягом усього другого тайму "синьо-жовтим" було важко. Тільки-но вони скинули оберти, ірландська збірна забила вдруге: на 61-й хвилині завдяки потужному удару з лінії карного майданчику відзначилася Стейсі Доннеллі.

Фізичний фактор

Усі точки над "і" щодо переможця було знято за шість хвилин до закінчення гри. Прикрою помилкою українського воротаря скористалася Деніз О'Салліван. "Нам було важко конкурувати з ірландками, які були добре підготовлені фізично. На жаль, наші лідери, які нещодавно виступали за молодіжну команду у кваліфікаційних зустрічах, перебувають не в найкращій формі", - зазначив Микола Лисенко.

10 квітня. Ірландія − Україна − 3:1, Швеція − Польща − 4:1.

12 квітня. Швеція − Україна (Сімферополь, 13.00), Польща − Ірландія (пгт. Аграрне, 16.00)

15 квітня. Україна − Польща (Сімферополь, 16.00), Ірландія − Швеція (пгт. Аграрне, 16.00).

Переглядів: 701 | Додав: Flinty | Рейтинг: 0.0/0 |