Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Червень » 13 » Збірна Івано-Франківщини - переможець регіонального етапу "Кубка надій ФФУ"
Збірна Івано-Франківщини - переможець регіонального етапу "Кубка надій ФФУ"
09:31
10-11 червня у Костополі, що на Рвненщині, відбувся регіональний етап "Кубка надій ФФУ" серед дівчат 2000-01 р. н. Його переможцем стала збірна Івано-Франківщини.

Змагання проходили на полях зменшених розмірів у форматі "9х9". Тривалість гри - два тайми по 20 хвилин. На першому етапі шість учасників (не з'явилися збірні Волинської та Закарпатської областей) були розбиті на дві групи.

Група А: Хмельницька - Рівненська - 0:0, Хмельницька - Львівська - 0:1, Рівненська - Львівська - 2:1.

Становище команд: Рівненська - 4 очки, Львівська - 3, Хмельницька - 1.

Група Б: Івано-Франківська - Чернівецька - 4:0, Івано-Франківська - Тернопільська - +:-, Чернівецька - Тернопільська - +:- (у складі тернополян виявлені гравці старшого віку).

Становище команд: Івано-Франківська - 6 очок, Чернівецька - 3, Тернопільська - 0.

Півфінали: Рівненська - Чернівецька - 1:0, Івано-Франківська - Львівська - 2:2, по пенальті - 5:4 (команди виконали по 13 післяматчевих пенальті!).

За 3-тє місце: Львівська - Чернівецька - 1:0.

Фінал. Івано-Франківська - Рівненська - 1:0.

Збірна Івано-Франківщини вдруге поспіль стала переможцем регіонального етапу "Кубка надій ФФУ". ЇЇ кольори захищали юні футболістки з Надвірнянського, Коломийського, Косівського і Рожнятівського районів, Калуша та Івано-Франківська.

Кращим бомбардиром команда стала Діана Лаврук з села Пістинь Косівського району, котра відзначилася у всіх матчах (загалом - чотири голи). Три голи (всі - у ворота буковинок) записала до свого активу Надія Бойчук з Великої Кам'янки (Коломийщина), а в грі з тернополянками, результат якої згодом було анульовано, забитий м'яч на рахунку Анни Дем'янець з села Фитьків (Надвірнянщина).

Як повідомив тренер команди Іван Олійник, за підсумками турніру буде сформована збірна західного регіону, яка восени посперечається за головний трофей з командами Півночі, Сходу і Півдня України. Торік саме "західнячки" вибороли головний трофей. До складу команди входили чотири футболістки з Прикарпаття.

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"

Переглядів: 894 | Додав: Red1684 | Рейтинг: 5.0/2 |