Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2007 » Жовтень » 1 » Євро-2008 (WU-19) - дівчата кваліфікувались у наступний раунд турніру
Євро-2008 (WU-19) - дівчата кваліфікувались у наступний раунд турніру
10:14

У суботу на львівському стадіоні "Дубляни" жіноча молодіжна збірна України (WU-19) зустрічалась зі збірною Вірменії. Програвши в першому турі шотландкам − 0:13, вірменська команда проти "синьо-жовтих" діяла куди обережніше. Проте незважаючи на щільні захисні редути суперниць, господарки регулярно створювали небезпечні моменти біля воріт Анни Карапетян. І як результат - перемога за рахунком 2:0, обидва голи забила вихованиця херсонського футболу Ольга Бойченко (на 35-ій та 57-ій хвилинах). Таким чином наша збірна кваліфікувалась у наступний раунд Євро-2008 (WU-19). Юлія Гнидюк провела на полі 78 хвилин і була замінена Аліною Свергун.

Збірна України виступала у складі:
Ірина Підкуйко, Юлія Василець (Тетяна Романенко, 46'), Дарина Лєбєдєва, Сніжана Воловенко, Анастасія Свердлова, Єлізавета Костюченко, Майя Ходунай, Юлія Гнидюк (Аліна Свергун 79'), Ольга Бойченко (Валерія Альошичева, 74'), Таїсія Нестеренко , Юлія Стець

У цьому ж турі збірна Шотландії перемогла збірну Айзербаджану з рахунком 3:0 і також пройшла у наступний раунд змагань.

Переглядів: 1356 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0 |