Всього відповідей: 31

Головна » 2007 » Жовтень » 2 » Євро-2008 (WU-19), Шотландія - Україна
Євро-2008 (WU-19), Шотландія - Україна
18:17

Уже на 4-ій хвилині матчу нашим дівчатам вдалось відкрити рахунок - Ольга Бойченко після виконання штрафного удару з правого флангу вдало зіграла на добиванні.
Цей гол став для форварда херсонської "Южанки" уже п’ятим на турнірі. За декілька хвилин Оля мала змогу поповнити власний гольовий актив, але не скористалася непоганим пасом Таїсії Нестеренко.
А на 33-ій хвилині Сніжана Воловенко потужним ударом зі штрафного з 45 метрів пробила, і мяч нікого не зачепивши, опинився у верхньому куті воріт шотландок.

Але такий розвиток подій був не до вподоби нашим гостям, і у другому таймі на 71-ій та 73-ій хвилинах суперницям вдалось забити два м'ячі і зрівняти рахунок матчу. До кінця гри шотландки атакували, намагаючись вирвати перемогу, та у підсумку матч закінчився внічию 2:2. На жаль на 75-ій хвилині важку травму одержала Ольга Бойченко, її з поля забрала карета швидкої допомоги. Юлія Гнидюк провела на полі увесь матч.

Таким чином наша збірна посіла друге місце, поступившись збірній Шотландії через гірший показник забитих та пропущених м'ячів, що дозволить дівчатам
у другому раунді (24−29 квітня 2008 року) посперечатись за право виступити у фінальному етапі Євро-2008 у Франції.