Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Серпень » 8 » У дванадцятому турі чемпіонату нічия з дебютантом (додано звіт про матч)
У дванадцятому турі чемпіонату нічия з дебютантом (додано звіт про матч)
22:06

Незважаючи на спекотну погодну гра одразу розпочалась на зустрічних курсах – м’яч практично не затримувався у центрі поля. Але попри це до ударів по воротах справа не доходила. Та тільки до 14-ї хвилини. У простій ситуації Ольга Харкава замість того, щоб випустити м’яч за лінію воріт переводить його на кутовий. Після навісу у карний майданчик фортуна була на боці маріупольських дівчат – 1:0 на їхню користь. Надалі малюнок гри практично не змінився, взаємні випади без будь-якої загрози воротарям. А на 29-ій хвилині Юлія Гнидюк сама створила чудовий вихід віч-на-віч з воротарем суперниць по центру воріт. Залишилось незрозумілим, чому Юля вирішила пробити із-за меж карного майданчика, а не пішла на зближення з голкіпером. В результаті цей удар виявився досить легким для воротаря суперниць.

У другому таймі наші дівчата пішли у масований наступ, а маріупольські футболістки ловили своє щастя у контратаках. Але брак виконавської майстерності як з одного, так і з іншого боку, не давав створювати гострі моменти біля воріт. Взагалі гра у другій половині носила дуже грубий характер – футболістки "Іллічивки" отримали чотири жовтих картки, і лікарі обох команд мали достатньо роботи. І тільки на 90-ій хвилині щастя посміхнулось нашим дівчатам. Після вивіреної подачі зі штрафного у виконанні Ольги Маслянко найбільш спритною у грі на випередження виявилась Аксана Знайдзьонава – 1:1 остаточний і закономірний підсумок матчу за досить слабкої гри обох команд.

Кращого гравця у складі "Нафтохіміка" у цьому матчі не визначено.