Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Серпень » 27 » Херсонок обіграли з великим рахунком
Херсонок обіграли з великим рахунком
16:02

Такої крупної поразки в чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд наші дівчата не завдавали своїм суперницям від 14 червня. Тоді, нагадаю, на стадіоні "Хімік" вони святкували перемогу з рахунком 5:0 над командою "Ятрань" з Умані.

За словами спортивного директора ЖФК "Нафтохімік" Валерія Сушка, у грі в Херсоні порівняно з іншими поєдинками, проведеними в чемпіонаті України, наші футболістки нарешті домоглися значно кращого показника з результативного завершення створюваних гольових моментів. Вже в першій половині першого тайму їхні активні дії в атаці призвели до порушення правил у штрафному майданчику і призначення арбітром матчу пенальті. Його чітко виконала Ольга Маслянко, яка відкрила рахунок у цьому поєдинку. Через кілька хвилин подвоїла його Христина Ботюк.

На початку другого тайму херсонки, скориставшись помилкою гравців лінії захисту нашої команди , один гол відквитали. Але відразу після цього знову відзначилася влучними ударами Христина Ботюк, збільшивши рахунок матчу до 3:1 на нашу користь. Пізніше вона ж забила ще два голи, а також м’яч влітав у сітку воріт херсонської команди після ударів Аксани Знайдзьонаваї та Юлії Гнидюк. У відповідь господарки поля спромоглися забити лише один гол.