Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Вересень » 25 » Кваліфікація до Євро-2009 (WU-19): Україна - Болгарія
Кваліфікація до Євро-2009 (WU-19): Україна - Болгарія
18:11

Уже з перших хвилин поєдинку українки заволоділи ініціативою, яку не віддали аж до кінця матчу. На 12-ій хвилині небезпечно пробивала зі штрафного Ольга Басанська, та голкіпер обрала вірну позицію у воротах і упіймала цей м'яч. Надалі гра проходила виключно на половині поля болгарок, але наші дівчата ніяк не могли реалізувати свою величезну перевагу. На 42-ій хвилині Юлія Гнидюк за рахунок індивідуальних дій пройшла відразу кількох суперниць та пробила по воротах, але голкіпер суперниць парирувала цей постріл. На добивання першою встигла Тетяна Романенко та воротар перевела її удар на кутовий. І все-таки та ж Тетяна Романенко забиває гол прямим ударом з кутового – 1:0 повели українки!

Другий тайм також проходив лише на одній половині поля. Двічі небезпечно атакувала Карина Сорокіна. А на 78-ій хвилині після діагональної передачі Валерії Альошичевої вдало зіграла на випередженні Олена Городецька, яка поклала м'яч у сітку воріт над воротарем – 2:0. І вже під завісу матчу, на 89-ій хвилині м'яч після прострілу з правого краю та рикошету від оборонниці суперниць перелетів через голкіпера і опинився перед вільною Тетяною Романенко, якій залишилось відправити його у порожні ворота: 3:0 – остаточний підсумок матчу на користь української збірної.

Збірна України виступала у складі:
Ніла Рогачова, Ірина Кучеренко, Маргарита Кошудько (Аліна Свегрун 80'), Карина Сорокіна, Тетяна Романеско, Олена Городецька, Юлія Гнидюк, Валерія Альошичева (Юлія Стець 84'), Таїсія Нестеренко (Марія Душеїна 88'), Галина Гудімова, Ольга Басанська.

Голи: Тетяна Романенко 43', 89', Олена Городецька 78'

Попередження: Валерія Альошичева 35' (Україна).

У іншому матчі туру в нашій групі збірна Італії з рахунком 6:0 розгромила збірну Естонії.

Турнірна таблиця одинадцятої групи кваліфікаційного раунду Євро-2009 (WU-19)