Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Вересень » 30 » Кваліфікація до Євро-2009 (WU-19): в останньому турі розгромна поразка від чемпіонок
17:51

Невтримні італійки
З перших хвилин зустрічі італійки дали зрозуміти, що є господарками становища. Вже на 18-й хвилині вони відкрили рахунок, а трохи згодом і подвоїли його. У другій половині зустрічі футболістки Скуадри Адзурри ще двічі розписались у воротах Ніли Рогачової, яка не зуміла впоратися із хвилюванням та змусила нашого тренера кинути в бій резервного голкіпера. Однак у час, що залишився до фінального свистка, встигла пропустити і Вікторія Сагайдачна: 0:5 такий невтішний підсумок матчу....

Різний рівень суперників

Після матчу Олександр Масальський, який, звісно, був не у найкращому гуморі, визнав, що підсумковий результат відповідає перебігу подій на полі: "Так, все закономірно. Якщо у зустрічах з командами Болгарії та Естонії ми здобули впевнені та прогнозовані перемоги, то до рівня збірної Італії відверто не дотягуємо".

23 щасливчики
У іншому поєдинку Болгарія переграла Естонію з рахунком 2:0, проте ще напередодні обидва суперника були позбавлені шансів на віхід із групи. Між тим, 23 найкращі збірні першої стадії відбору потрапляють до еліт-раунду, де приєднаються до Німеччини, яка посідає першу сходинку в європейському рейтинг-листі. Далі будуть утворені шість квартетів, переможці яких разом із найкращою другою командою кваліфікуються до фінальної частини. Матчі еліт-раунду пройдуть з 23 по 28 квітня. Вирішальні баталії влітку прийматиме Білорусь.

Збірна України виступала у складі:

Ніла Рогачова (Вікторія Сагайдачна 82'), Ірина Кучеренко, Світлана Хижняк, Карина Сорокіна, Марія Душеїна (Ольга Авдєєва 51'), Тетяна Романеско, Таїсія Нестеренко, Ольга Басанська, Олена Городецька, Юлія Гнидюк, Валерія Альошичева (Юлія Стець 62').

Підсумкова турнірна таблиця одинадцятої групи кваліфікаційного раунду Євро-2009 (WU-19)