Головна » 2008 » Жовтень » 23 » Дівоча збірна впевнено розпочинає кваліфікацію (доповнено)
Дівоча збірна впевнено розпочинає кваліфікацію (доповнено)
15:31

На зустрічних курсах
З перших хвилин поєдинку українки позначили свої переможні амбіції. Вони збільшували тиск на ворота опонентів і кілька разів були близькими до того, аби відкрити рахунок. Щоправда, дещо оговтавшись, суперниці провели дві гострі атаки, одна з яких ледве не закінчилася голом. Мінтаутайте Кінтаре виходила віч-на-віч із голкіпером "
Синьо-жовтих" після помилки захисників, але пробила поруч зі стійкою.

Голи-близнюки
Скористатися своєю ігровою перевагою підопічні Миколи Лисенка спромоглися лише на 30-й хвилині матчу, коли Дарина Воронцова, отримавши м’яч у центрі поля, філігранною передачею вивела Оксану Яковишин на побачення з воротарем литовської збірної Вікторією Магалінською. Пробивши на техніку, українка відкрила лік забитим голам у цій дуелі. Друга гольова комбінація нагадала першу. На вістрі атаки знову опинилася Яковишин − 2:0!

Воронцова не жаліє суперниць
Друга половина зустрічі проходила в тому ж руслі, що й перший тайм. "Синьо-жовті" продовжували створювати багато небезпечних моментів, два з яких принесли результат. Найкращою в складі нашої команди стала Дарина Воронцова, яка записала на свій рахунок дві гольові передачі і стала автором другого дублю.

Мета − фінальна четвірка
Загалом за головний трофей посперечаються 40 збірних, які поділені на десять квартетів. До весняного раунду проб'ються переможці груп і шість збірних, що займуть другі місця. На наступній стадії, жеребкування якої відбудеться 19 листопада, 16 колективів буде розбито на чотири групи. До фінального турніру, що, як і торік, пройде на швейцарському стадіоні «Коловре», потрапить лише четвірка найкращих.

Збірна України виступала у складі:

Анастасія Чапко, Юлія Байгарович, Ірина Джуренко, Олена Тельна, Ольга Басанська (Ольга Зубчик 66'), Ольга Овдійчук, Мар’яна Іванишин, Карина Сорокіна (Ліана Бочківська 78'), Дарина Воронцова, Марія Павлюк, Оксана Яковишин.

Голи: Оксана Яковишин 30', 39', Дарина Воронцова 48', 62'.

Текстова онлайн трансляція тут >>>

У іншому матчі нашої групи футболістки збірної Угорщини познущались над господарками міні-турніру збірною Молдови 13:0.

Календар матчів у 3-ій відбірній групі Євро-2009 (W-17)