Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2008 » Грудень » 7 » Харків'янки з "Житлобуд-1" – володарки Кубку України 2008
Харків'янки з "Житлобуд-1" – володарки Кубку України 2008
13:33

Початок за Черніговом

У дебюті боротьба переважно точилася у середині поля. Першими почали створювати небезпечні моменти футболістки "Легенди". Олена Фесюк завдала удар з правого флангу − голкіпер Анжела Чорнобай виявилася на висоті. Після іншої спроби Фесюк жодної з її партнерок не вдалося відкоригувати траєкторію польоту м’яча, який оминув ворота.

Вдача Сухорукової

Між тим, рахунок на 36-ій хвилині відкрили представниці Харкова. Після розіграшу призначеного за фол проти Тетяни Романенко штрафного м’яч у сітку переправила Наталя Сухорукова, яка вдало зіграла на другому поверсі. Такий неочікуваний розвиток подій змусив дівчат збільшити швидкості і, як наслідок, дещо загострив ситуацію на полі. В результаті "Житлобуд-1" дуже скоро залишився в меншості − за дві жовті картки була вилучена Таїсія Нестеренко.

Відновлення паритету

Друга половина зустрічі розпочалася з "пожежі" у штрафній харків’янок. Ольга Бойченко, залишившись неприкритою, отримала передачу зліва і відразу пробила − вище воріт. Наступною нагодою підопічні Сергія Сапронова скористалися на всі сто: гол Наталі Жданової був дуже схожий на той, який пропустила "Легенда" до перерви. Паритет було відновлено.

Третій тріумф харків’янок
Втім, одиниці на табло красувалися не довго. На 71-й хвилині "Житлобуд-1" повернув собі перевагу. Наталя Сухорукова оформила дубль, пробивши низом у лівий від голкіпера кут воріт. Відскочивши від штанги, м’яч затріпотів у сітці − 2:1! "Легенда" кинулася відіграватися, але її вистачило лише на те, щоб створити кілька напівмоментів. Отже, команда Олега Рубана завершила сезон перемогами у трьох внутрішніх турнірах − зимовій першості, чемпіонаті та Кубку України.

Переглядів: 1155 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0 |