Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Травень » 8 » Чемпіонат України. 3 тур. "Нафтохімік" - "Житлобуд-2" - 4:0
Чемпіонат України. 3 тур. "Нафтохімік" - "Житлобуд-2" - 4:0
16:00

Лідія Шпак (№3) відкриває рахунок у зустрічі.

«Нафтохімік» без особливих зусиль взяв гору над аутсайдером змагань, провівши у ворота суперниць чотири «сухі» голи. Початок було покладено на 34-й хвилині, коли подачу Ангеліни Молошик від кутової позначки «замкнула» Лідія Шпак. Решта голів глядачі побачили одразу по перерві. Спершу господарки організували швидку контратаку, у фінальній стадії якої Вероніка Андрухів вивели віч-на-віч з голкіпером Оксану Яковишин - нападниця не промахнулася. Згодом Олена Ходирєва дальнім пострілом зі штрафного провела свій 88-й гол в чемпіонатах України. Довершила справу Ангеліна Молошик, якій асистувала Марія Маковій .

«Нафтохімік» Калуш – «Житлобуд-2» Харків – 4:0 (1:0). Калуш. Стадіон «Хімік».
«Нафтохімік»: Подвисоцька, Маковій, Шпак, Пасічник (Дутчак, 84), Ходирєва, Яковишин, Михайлюк (Кравчук, 69), Козубович (Мохнач, 52), Марчук, Андрухів, Молошик (Перевізник, 88).
«Житлобуд-2»: Коваль, Подольська, Хачатрян, Бауліна (Соколовська, 64), Ольховська, Цибіна (Пігільова, 73), Рапа, Музика, Китаєва (Бондар, 59), Малахова, Калініна.
Голи: Шпак (34), Яковишин (46), Ходирєва (50), Молошик (55).
Попереджені: Михайлюк, Марчук – Малахова, Хачатрян, Рапа.

"Житлобуд-2"  3  0  0  3 1-11 0

Наступний матч чемпіонату «Нафтохімік» зіграє 16 травня у Маріуполі з «Іллічівкою». Натомість 21 травня у Калуші відбудеться товариська гра «Нафтохіміка» з збірною Польщі U-17 (поч. о 17.00).

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"
Переглядів: 621 | Додав: Red1684 | Рейтинг: 5.0/1 |