Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2012 » Червень » 10 » Чемпіонат України. "Нафтохімік" - "Легенда" - 2:0
Чемпіонат України. "Нафтохімік" - "Легенда" - 2:0
00:36

Матч пройшов за 30-градусної спеки та ще й з притаманною для Прикарпаття високою вологістю повітря. Погодні умови були важкими, тож у середині кожного з таймів арбітри зупиняли гру, щоб гравці могли попити води.

Попри останні невдачі, "Легенда" залишається грізною силою у вітчизняному футболі. Перемога господаркам далася нелегко. Рахунок в матчі було відкрито після розіграшу кутового: передачею Ангеліни Молошик скористалася Ольга Бойченко. На 37-й хвилині півоборонець національної збірної України могла відзначитися вдруге, однак після передачі Дарії Кравець м'яч застряг у ногах Бойченко... на лінії воріт суперниць. Гості у першій 45-хвилинці відзначилися лише дальнім пострілом Ольги Маслянко, після якого шкіряна куля просвистіла над поперечкою.

Хитка перевага господарів зберегалася до 73-ї хвилини. Подвоїти рахунок вдалося Крістіне Алексанян. Вірменська легіонерка "Нафтохіміка" з лету відправила м'яч у ціль, що потрапив до неї після кількох невдалих спроб гостей винести "плямистого" за межі свого карного майданчика.

Під завісу матчу "Легенда" мала кілька нагод, щоб розиочити господарок. На заваді їм стали голкіпер "Нафтохіміка" та власна неточність у завершальній стадії. А удар Таміли Хімич прийняла на себе поперечка воріт...

"Нафтохімік" Калуш - "Легенда" Чернігів - 2:0 (1:0). Калуш. Стадіон "Хімік".
Голи: Бойченко (24), Алексанян (73).
"Нафтохімік": Подвисоцька, Пасічник, Ходирєва, Бойченко (Прокопчук, 90+1), Молошик (Чайка, 38, Михайлюк, 75), Хачатрян (Дем'янюк, 88), Кравець (Ботюк, 46), Ващенко (Боярова, 59), Пилипів (Марчук, 82), Алексанян, Костанян.
"Легенда": Санець, Аполлоніна, Жданова (Станкевич, 74), Мелконянц, Маслянко, Єрьоменко (Рижова, 57), Філенко (Кочнєва, 80), Томилко (Козиренко, 66), Гнидюк, Іванишин (Хімич, 70), Шматко.