Головна » 2012 » Квітень » 6 » Кваліфікація Євро-2013. Україна − Естонія − 5:0
Кваліфікація Євро-2013. Україна − Естонія − 5:0
10:22
Україна − Естонія − 5:0
Голи: 1:0 Апанащенко (18), 2:0 Апанащенко (28), 3:0 Пекур (30), 4:0 Чорна (33), 5:0 Апанащенко (70).
Україна:Зварич, Василюк, Котик (Ходирєва, 69), Лишафай, Басанська, Масальська, Чорна, Пекур, Романенко (Бойченко, 73), Андрущак, Апанащенко (Андрущак, 77).

У четвер, 5 квітня, національна жіноча збірна України здобула впевнену перемогу в черговому матчі кваліфікації ЄВРО-2013. У Севастополі, на полі однойменного стадіону, підопічні Анатолія Куцева розтрощили аутсайдера 5-ї групи − Естонію. Усі п’ять голів у ворота прибалтійської команди забили футболістки, що виступають у російських клубах. Доля зустрічі була вирішена ще до перерви, на яку суперниці пішли за рахунку 4:0.

Спочатку двічі відзначилася форвард пермської «Звєзди-2005» Дарина Апанащенко, після чого партнерку підтримали її одноклубниця Людмила Пекур і хавбек червоноармійської «Росіянки» Тетяна Чорна. Перед тим, як наприкінці гри поступитися місцем на полі Ії Андрущак, Апанащенко оформила хет-трик, провівши свій п’ятий м’яч у поточному відборі.

Відзначимо, що в другому таймі на полі з'явилися обидві представниці "Нафтохіміка-ПНУ" - Олена Ходирєва і Ольга Бойченко. Для них це був перший матч поточної кваліфікації. На попередні тренерський штаб не викликав дівчат через відсутність ігрової практики після розриву контрактів з пермською "Звездою-2005".

Наступний поєдинок матиме дуже велике значення в контексті боротьби за верхню сходинку в 5-му квінтеті. Адже суперником команди Куцева стане фінська збірна, котра напередодні взяла гору над Словаччиною та вийшла в одноосібні лідери.

Нагадаємо, що до фінальної стадії ЄВРО-2013 пройдуть сім переможців груп і один найліпший колектив із тих, що посядуть другі місця (матчі проти команд, що фінішують на шостих позиціях, не враховуються). Шість других збірних проведуть спарені стикові поєдинки 20/21 і 24/25 жовтня 2012 року. Три учасники, що візьмуть гору в цих двобоях, теж зіграють у фінальному турнірі, котрий у липні 2013-го прийматиме Швеція.