Всього відповідей: 31

Головна » 2007 » Листопад » 22 » Кубок УЄФА серед жіночих команд, чвертьфінал
Кубок УЄФА серед жіночих команд, чвертьфінал
13:09

Суперником російської команди на цій стадії змагань був чемпіон Німеччини, дворазовий володар Кубку УЄФА, ФК "Франкфурт". Перший матч у Хімках закінчився сухою нічиєю, і у повторному матчі росіянок влаштовувала результативна нічия, тоді як німкеням потрібно було перемагати.

Німкені одразу взялися за справу, але рахунок змогли відкрити лише на 24-ій хвилині - відзначилась Петра Вімберські. А за хвилину до закінчення першого тайму після передачі Конні Полерс елегантним ударом з 12 метрів рахунок подвоїла легенда німецького жіночого футболу Біргіт Прінц. По перерві росіянки зібрались та спробували переломити хід зустрічі. Ольга Крємльова, яка вийшла на поле у другому таймі, ледь не скоротила рахунок, але їй дещо забракло точності. Були і інші небезпечні моменти біля німецьких воріт, але м'яч побував у них лише один раз - Єлєна Морозова влучним пострілом з-за меж карного майданчика в доданий час встановила остаточний результат зустрічі - 2:1 на користь "Франкфурта".
У складі "Росіянки" грали два гравці національної збірної України - Ірина Зварич та Людмила Пекур.

Інші результати чвертьфіналу (виділено команди, які пройшли до півфіналу):

Умео (Швеція) - Рапід (Бельгія)    6:0 (перший матч 4:0)
Брондбю (Данія) - Бардоліно (Італія)    0:1 (1:0), за серією пенальті 2:3
Арсенал (Англія) - Олімпік (Франція)    2:3 (0:0)

Таким чином із боротьби за євротрофей вибув минулорічний володар Кубку - лондонський Арсенал, поступившись дебютанту цих змагань. 29 березня та 6 квітня наступного року у півфінальних матчах зустрінуться:

Франкфурт (Німеччина) -
Бардоліно (Італія)
Умео (Швеція) - Олімпік (Франція)

Фінал Кубку УЄФА також складається з двох матчів, які відбудуться 17 та 24 травня.
Переглядів: 1148 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0 |