Меню сайту

Наше опитування
Як виступить "Нафтохімік" в 2013 році
Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Лютий » 1 » Волейбол. Чемпіонат області. Перша поразка ФСК "Нафтохімік"
Волейбол. Чемпіонат області. Перша поразка ФСК "Нафтохімік"
14:26
Минулої неділі відбулися матчі 5-го туру чемпіонату Івано-Франківщини з волейболу. Центральним був поєдинок у Снятині, де зустрічалисяя СК "Залуччя" і калуський "Нафтохімік".

Перша партія була за господарями - 25:19. Другу із таким самим рахунок виграли калушани. Третя та четверта партії пройли у рівній боротьбі, але при підтримці чисельних вболівальників перемогу святкував ВК "Залуччя" - 3:1. Це перша поразка "Нафтохіміка" у турнірі.

Лідер чемпіонату - ЛВУМГ з Богородчан переміг земляків із "Західшини" - 3:0. Ще одне "дербі", в Бурштині, між місцевим "Західрембудом" і галицьким "Володарем" завершилося перемогою господарів - 3:1.

Чемпіонат Івано-Франківщини. Вища ліга. 5 тур. 26-27 січня

СК "Залуччя" Снятинський р-н - "Нафтохімік" Калуш - 3:1 (юнаки - 0:3)

ЛВУМГ Богородчани - "Західшина" Богородчани - 3:0 (юнаки - 1:3)

"Західрембуд" Бурштин - "Володар" Галич - 3:1 (юнаки - 3:0)

ЛВУМГ Долина - СК "Прибилів" Тлумацький р-н - 3:1 (юнаки - 3:1).

Матчі 6-го туру відбудуться 2-3 лютого.

Зустрінуться: ЛВУМГ Богородчани - СК "Залуччя", "Західрембуд" - СК "Прибилів", "Західшина" - ЛВУМГ Долина і ФОСК "Прикарпаття" - "Володар". "Нафтохімік" буде вільним від гри.

В 7-му турі, 16 лютого, "Нафтохімік" прийматиме лідера - ЛВУМГ Богородчани.

За інф. Івано-Франківської обласної федерації волейболу.

У Снятині очки здобули тільки юнаки

Першими на волейбольний майданчик вийшли юнацькі команди. Незважаючи на постійну підтримку в ході матчу місцевими вболівальниками юних волейболістів «Залуччя», їхні улюбленці все-таки поступилися суперникові. Підопічні Романа Держицького обіграли снятинців з рахунком 3:0, здобувши вже свою другу перемогу в чемпіонаті області.

А ось поєдинок між дорослими командами «Залуччя» і «Нафтохімік» виявився більш напруженим. Господарі майданчика, перемігши гостей в першій партії з рахунком 25:19, другу партію з аналогічним рахунком калушанам програли. Вирішальну третю партію, в якій можна було «зачепитися» за одне очко та претендувати в подальшому на три очки, на жаль, виграли снятинці з мінімальним рахунком 25:23. Вони ж перемогли калуських волейболістів і в четвертій партії – 25:21, завершивши поєдинок з командою «Нафтохімік» із загальним рахунком 3:1 на свою користь.

Чи можна було сподіватися на здобуття нашою командою більш пристойного результату в Снятині? Без сумніву, що підсумковий рахунок цього матчу міг би бути зовсім іншим. Не виключено, що підопічні Йосипа Олійника спромоглися б і перемогти суперника на його майданчику. Однак так сталося, що в цьому матчі через травми не виступали в складі команди «Нафтохімік» аж три її основні гравці – Олександр Кононенко, Олег Корнага та Сергій Теліжин. Не на повну силу міг зіграти в цьому матчі Роман Бербець, який ще не зовсім видужав після травми. Все це відповідним чином позначилося на кінцевому результаті поєдинку з командою «Залуччя».

Хоча доросла команда «Нафтохімік» й не здобула у Снятині жодного очка, вона продовжує посідати в турнірній таблиці чемпіонату області з волейболу друге місце. В активі підопічних Йосипа Олійника – 11 очок після п’яти зіграних матчів. А лідирує в чемпіонаті волейбольний клуб ЛВУМГ «Богородчани» (14 очок), з яким команда «Нафтохімік» проведе 16 лютого в Калуші свій наступний поєдинок.