Всього відповідей: 31

Головна » 2013 » Червень » 25 » Збірна України: поразка і нічия в Росії
Збірна України: поразка і нічия в Росії
16:39
22 червня суперником України була національна збірна Росії. Підопічні Анатолія Куцева поступилися з рахунком 0:1, пропустивши гол на останній компенсованій хвилині матчу. Зауважимо, що господарки більше тайму провели у меншості.

Росія - Україна - 1:0 (0:0)
Гол: Шляпіна, 90+3.
Росія: Тодуа (Гріченко, 11), Петрова, Цибутовіч (к), Макаренко, Ведмідь (Гордєєва, 89), Костюкова, Сидорівська, Савченкова (Шляпіна, 64), Терехова (Коровкіна, 54), Сочнєва, Морозова (Степаненко, 78).
Україна: Зварич, Василюк, Ходирєва (Яковишин, 90+2), Котик, Басанська, Дятел, Андрущак, Апанащенко, Воронцова, Алешічєва (Вороніна, 71), Романенко.
Вилучення: Макаренко, 39.

24 червня суперницями українок стала студентська збірна Росії, яка готується до Всесвітньої Універсіади. Поєдинок закінчився внічию 2:2.

Росія (студентська збірна) - Україна - 2:2
Росія: Бєляєва (Жаманакова, 46), Пушкарьова (Шейкіна, 46), Морозова (Самойлова, 80), Дмитренко, Сидорова, Касаткіна (Кемрюгова, 37), Сінютіна (Братко, 62), Блінська (Чуб, 46) , Осипова (Костарєва, 46), Пантюхіна (Редько, 65), Чоловяга.
Україна: Зварич, Василюк, Котик, Басанська, Дятел, Андрущак (Яковишин, 85), Апанащенко, Воронцова, Алешічєва (Вороніна, 70), Романенко, Овдійчук.
Голи: Синютина, 6-пен., Костарєва, 67 - Дятел, 26, 34.