Неділя, 22.10.2017, 01:19
 


Меню сайту

Форма входу

Наше опитування


Географія відвідувань сайту
Locations of visitors to this page

Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Погода в Калуше




 
Сезон 2008
 
ЧЕМПІОНАТ

Підсумкова турнірна таблиця фінального етапу



На фінальному етапі враховуються очки, здобуті командами у іграх між собою на першому етапі.

І КОЛО

1 тур
4 жовтня (субота)

Нафтохімік – Дончанка-ЦПОР
1:0
(Айві Люік 23')
5 жовтня (неділя)
Легенда – Іллічівка
3:0

2 тур, 10 жовтня (п'ятниця)
Іллічівка – Житлобуд-1
1:1
Дончанка-ЦПОР – Легенда 0:0

3 тур
13 жовтня (понеділок)

Житлобуд-1 – Легенда
4:2
17 жовтня (п'ятниця)
Нафтохімік Іллічівка 3:0
(Ольга Маслянко 32'(п), 36', Вероніка Пьюа 45+1')

4 тур
20 жовтня (понеділок)

Нафтохімік – Житлобуд-1 3:2
(Ольга Маслянко 32'(п), Вероніка Пьюа 36', Ія Андрущак 42' (автогол))
22 жовтня (середа)
Дончанка-ЦПОР – Іллічівка 0:4

5 тур, 4 листопада (вівторок)
Легенда –
Нафтохімік 1:0
Житлобуд-1 – Дончанка-ЦПОР 4:0

ІI КОЛО

6 тур, 9 листопада (неділя)
Дончанка-ЦПОР –
Нафтохімік 0:1
(Айві Люік 25')
Іллічівка – Легенда 2:1

7 тур, 14 листопада (
п'ятниця)
Житлобуд-1 – Іллічівка 6:0
Легенда – Дончанка-ЦПОР 2:0

8 тур, 19 листопада (середа)
Легенда – Житлобуд-1
1:0
Іллічівка Нафтохімік 2:0

9 тур, 24 листопада (понеділок)
Іллічівка – Дончанка-ЦПОР
4:0
Житлобуд-1 – Нафтохімік 3:0

10 тур, 29 листопада (субота)
Нафтохімік – Легенда 1:2
(Оксана Яковишин 6')
Дончанка-ЦПОР – Житлобуд-1 0:2



Підсумкова турнірна таблиця першого етапу



Примітка. Луганська команда "Зоря-Спартак" знялась з чемпіонату після другого туру а результати ігор за її участю анульовано.

І КОЛО

1 тур, 6 травня (вівторок)
Родина – Чорноморочка – 7:1
Іллічівка – Житлобуд-1 – 1:2
Южанка-Майстер-С – Зоря-Спартак – 9:0 (за цього рахунку луганська команда залишила поле)
Дончанка-ЦПОР  – Ятрань – 0:1
Нафтохімік – Легенда – 1:3
(Юлія Гнидюк 18')

2 тур, 15 травня (четвер)
Зоря-Спартак  – Дончанка-ЦПОР – 0:8
Чорноморочка – Іллічівка – 0:2
Житлобуд-1 – Южанка-Майстер-С – 9:1
Легенда – Ятрань – 2:1
Нафтохімік – Родина – 4:1
(Тетяна Рижова 19', Ольга Маслянко 29', 61', Катерина Зора 85')

3 тур, 20 травня (вівторок)
Родина – Легенда – 1:5
Іллічівка – Нафтохімік1:3
(Ольга Маслянко 8'(п), 62', 83')
Южанка-Майстер-С – Чорноморочка – 7:2
Дончанка-ЦПОР – Житлобуд-1 – 0:4
 
4 тур, 1 червня (неділя)
Житлобуд-1 – Ятрань – 6:0
Чорноморочка – Дончанка-ЦПОР – 0:1
Нафтохімік – Южанка-Майстер-С – +:-
Родина – Іллічівка – 1:2

5 тур, 7 червня (субота)
Южанка-Майстер-С – Родина  – 2:0
Дончанка-ЦПОР – Нафтохімік  – 0:0
Ятрань – Чорноморочка  – 3:2
Легенда – Іллічівка  – 2:0

6 тур, 14 червня (субота)
Легенда – Житлобуд-1 – 0:2
Нафтохімік – Ятрань – 5:0
(Аксана Знайдзьонава 2', 45+1', Христина Пасічник 45', Юлія Гнидюк 54', 81')
Родина – Дончанка-ЦПОР – 3:1
Іллічівка – Южанка-Майстер-С – 3:1

7 тур, 27 червня (п'ятниця)
Дончанка-ЦПОР – Іллічівка – 2:0
Ятрань – Родина – 0:0
Южанка-Майстер-С – Легенда – 0:11
Житлобуд-1 – Чорноморочка – +:–

8 тур, 4 липня (п'ятниця)
Нафтохімік – Житлобуд-1 – 0:4
Легенда – Чорноморочка – 12:1
Іллічівка – Ятрань – 1:0
Южанка-Майстер-С – Дончанка-ЦПОР – 2:4

9 тур, 18 липня (п'ятниця)
Ятрань – Южанка-Майстер-С – 3:1
Дончанка-ЦПОР – Легенда – 1:2
Житлобуд-1 – Родина – +:–
Чорноморочка – Нафтохімік1:4
(Людмила Шимрило 24', Аксана Знайдзьонава 34', 79', 89')

ІI КОЛО

10 тур, 27 липня (неділя)
Легенда – Нафтохімік 3:0
Чорноморочка – Родина 1:3
Житлобуд-1 – Іллічівка 3:0
Ятрань – Дончанка-ЦПОР 0:1

11 тур, 1 серпня (п'ятниця)
Ятрань – Легенда 0:5
Южанка-Майстер-С – Житлобуд-1 0:11
Іллічівка – Чорноморочка 6:1
Родина – Нафтохімік 1:2
(Олександра Осіпова 38', Христина Ботюк 86')

12 тур, 8 серпня (п'ятниця)
Легенда – Родина 7:0
Нафтохімік – Іллічівка 1:1
(Аксана Знайдзьонава 89')
Чорноморочка – Южанка-Майстер-С 2:5
Житлобуд-1 – Дончанка-ЦПОР 1:0

13 тур, 15 серпня (п'ятниця)
Ятрань – Житлобуд-1 -:+
Дончанка-ЦПОР – Чорноморочка 2:1
Южанка-Майстер-С – Нафтохімік 2:7
(Ольга Маслянко 23' (п), Христина Ботюк 26', 71', 85', Аксана Знайдзьонава 56', Юлія Гнидюк 62', 72')
Іллічівка – Родина 8:1

14 тур, 22 серпня (п'ятниця)
Іллічівка – Легенда 2:2
Родина – Южанка-Майстер-С 1:3
Нафтохімік – Дончанка-ЦПОР +:-
Чорноморочка – Ятрань 1:1

15 тур, 29 серпня (п'ятниця)
Житлобуд-1 – Легенда 2:0
Ятрань – Нафтохімік 0:0
Дончанка-ЦПОР – Родина 3:0 (матч відбувся 12 серпня)
Южанка-Майстер-С – Іллічівка 1:2

16 тур, 5 вересня (п'ятниця)
Легенда – Южанка-Майстер-С +:-
Іллічівка – Дончанка-ЦПОР 1:0
Родина – Ятрань 2:0
Чорноморочка – Житлобуд-1 0:9

17 тур, 12 вересня (п'ятниця)
Чорноморочка – Легенда +:-
Родина – Житлобуд-1 +:-
Ятрань – Іллічівка +:-
Дончанка-ЦПОР – Южанка-Майстер-С 0:0

18 тур, 19 вересня (п'ятниця)
Легенда – Дончанка-ЦПОР 1:0
Южанка-Майстер-С – Ятрань 2:1
Житлобуд-1 – Нафтохімік 3:2
(Вероніка Пьюа 70', Айві Люік 90+1')

Перенесений матч
Нафтохімік Чорноморочка +:-



Чемпіонат України 2013

КомандаІО
1Житлобуд-1824

2

Легенда 
 9 

 19 

3
Нафтохімік 919
4 Донеччанка
9
18
5Родина 
99
6Іллічівка 

9

7
7 Житлобуд-2

9

7
8
Атекс90

Попередній матч
Чемпіонат України. 10 тур 
29 серпня (четвер)
Житлобуд-2  Нафтохімік  
     Матч   не  відбувся
Наступний матч
Чемпіонат України. 11 тур 
6 вересня (п'ятниця)
 Калуш.
С-н "Хімік". 16.30
 Нафтохімік   
   Іллічівка    
2 0

Ми Вконтакті


Календар новин
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Друзі сайту

Російський жіночий футбол

Copyright Taras © 2007-2011. При повному чи частковому використанні матеріалів посилання на http://wfc-naftokhimik.at.ua/ обов'язкове.
Використовуються технології uCoz
br>