Примітка. Луганська команда "Зоря-Спартак" знялась з чемпіонату після другого туру а результати ігор за її участю анульовано.
І КОЛО1 тур, 6 травня (вівторок)Родина – Чорноморочка –
7:1Іллічівка – Житлобуд-1 –
1:2Южанка-Майстер-С – Зоря-Спартак –
9:0 (за цього рахунку луганська команда залишила поле)
Дончанка-ЦПОР – Ятрань –
0:1Нафтохімік – Легенда – 1:3(Юлія Гнидюк 18')2 тур, 15 травня (четвер)Зоря-Спартак – Дончанка-ЦПОР –
0:8Чорноморочка – Іллічівка –
0:2Житлобуд-1 – Южанка-Майстер-С –
9:1Легенда – Ятрань –
2:1Нафтохімік – Родина – 4:1(Тетяна Рижова 19', Ольга Маслянко 29', 61', Катерина Зора 85')3 тур, 20 травня (вівторок)Родина – Легенда –
1:5Іллічівка – Нафтохімік – 1:3(Ольга Маслянко 8'(п), 62', 83')Южанка-Майстер-С – Чорноморочка –
7:2Дончанка-ЦПОР – Житлобуд-1 –
0:4 4 тур, 1 червня (неділя)Житлобуд-1 – Ятрань –
6:0Чорноморочка – Дончанка-ЦПОР –
0:1Нафтохімік – Южанка-Майстер-С –
+:-Родина – Іллічівка –
1:25 тур, 7 червня (субота)Южанка-Майстер-С – Родина –
2:0Дончанка-ЦПОР – Нафтохімік – 0:0Ятрань – Чорноморочка –
3:2Легенда – Іллічівка –
2:06 тур, 14 червня (субота)Легенда – Житлобуд-1 –
0:2Нафтохімік – Ятрань – 5:0(Аксана Знайдзьонава 2', 45+1', Христина Пасічник 45', Юлія Гнидюк 54', 81')Родина – Дончанка-ЦПОР –
3:1Іллічівка – Южанка-Майстер-С –
3:17 тур, 27 червня (п'ятниця)Дончанка-ЦПОР – Іллічівка –
2:0Ятрань – Родина –
0:0Южанка-Майстер-С – Легенда –
0:11Житлобуд-1 – Чорноморочка –
+:–8 тур, 4 липня (п'ятниця)Нафтохімік – Житлобуд-1 – 0:4Легенда – Чорноморочка –
12:1Іллічівка – Ятрань –
1:0Южанка-Майстер-С – Дончанка-ЦПОР –
2:49 тур, 18 липня (п'ятниця)Ятрань – Южанка-Майстер-С –
3:1Дончанка-ЦПОР – Легенда –
1:2Житлобуд-1 – Родина –
+:–Чорноморочка –
Нафтохімік –
1:4(Людмила Шимрило 24', Аксана Знайдзьонава 34', 79', 89')ІI КОЛО10 тур, 27 липня (неділя)Легенда –
Нафтохімік – 3:0Чорноморочка – Родина
– 1:3Житлобуд-1 – Іллічівка
– 3:0Ятрань – Дончанка-ЦПОР
– 0:111 тур, 1 серпня (п'ятниця)Ятрань – Легенда
– 0:5Южанка-Майстер-С – Житлобуд-1
– 0:11Іллічівка – Чорноморочка
– 6:1Родина –
Нафтохімік – 1:2(Олександра Осіпова 38', Христина Ботюк 86')12 тур, 8 серпня (п'ятниця)Легенда – Родина
– 7:0Нафтохімік – Іллічівка – 1:1(Аксана Знайдзьонава 89')Чорноморочка – Южанка-Майстер-С
– 2:5Житлобуд-1 – Дончанка-ЦПОР
– 1:013 тур, 15 серпня (п'ятниця)Ятрань – Житлобуд-1
– -:+Дончанка-ЦПОР – Чорноморочка
– 2:1Южанка-Майстер-С – Нафтохімік – 2:7(Ольга Маслянко 23' (п), Христина Ботюк 26', 71', 85', Аксана Знайдзьонава 56', Юлія Гнидюк 62', 72')Іллічівка – Родина
– 8:114 тур, 22 серпня (п'ятниця)Іллічівка – Легенда
– 2:2Родина – Южанка-Майстер-С
– 1:3Нафтохімік – Дончанка-ЦПОР
– +:-Чорноморочка – Ятрань
– 1:115 тур, 29 серпня (п'ятниця)Житлобуд-1 – Легенда
– 2:0Ятрань –
Нафтохімік – 0:0Дончанка-ЦПОР – Родина
– 3:0 (матч відбувся 12 серпня)
Южанка-Майстер-С – Іллічівка
– 1:216 тур, 5 вересня (п'ятниця)Легенда – Южанка-Майстер-С
– +:-Іллічівка – Дончанка-ЦПОР
– 1:0Родина – Ятрань
– 2:0Чорноморочка – Житлобуд-1
– 0:917 тур, 12 вересня (п'ятниця)Чорноморочка – Легенда
– +:-Родина – Житлобуд-1 – +:-Ятрань – Іллічівка
– +:-Дончанка-ЦПОР – Южанка-Майстер-С
– 0:018 тур, 19 вересня (п'ятниця)Легенда – Дончанка-ЦПОР
– 1:0Южанка-Майстер-С – Ятрань
– 2:1Житлобуд-1 – Нафтохімік – 3:2(Вероніка Пьюа 70', Айві Люік 90+1')Перенесений матчНафтохімік – Чорноморочка – +:-